To było niezwykle ciekawe spotkanie. Na zaproszenie naszych mieszkańców odpowiedział jaworznicki piłkarski klub sportowy GKS Victoria Jaworzno. Zjawili się u nas sam trener Robert Moskal oraz dwóch przedstawicieli piłkarzy pierwszej drużyny. Przedstawili filmy z ciekawymi akcjami z meczów oraz opowiedzieli o aktualnych rozgrywkach ligowych. Mieszkańcy otrzymali również w prezencie klubowe gadżety. Bardzo dziękujemy za tak interesujące popołudnie.
Wydarzenia - maj 2026
Spotkanie z piłkarzami
•
admin