Za nami poetycko-muzyczne spotkanie z jaworznicką poetką Alicją Dudek, której towarzyszył i akompaniował na gitarze Aleksander Tura. W niezwykle uroczej atmosferze przenieśliśmy się w czasy dzieciństwa Pani Alicji, a dzięki oprawie muzycznej także odbyliśmy podróż po przebojach polskiej muzyki rozrywkowej. Mieszkańcy stwierdzili, że to był dobrze spędzony czas.
Wydarzenia - maj 2026
Spotkanie poetycko- muzyczne
•
admin